ورشکستگی ایرلاین انگلیسی و تبعات آن!

برخلاف تلاش‌های مداوم مقامات و مسئولان برای نجات شرکت مسافرتی و هواپیمایی توماس کوک، این شرکت اعلام ورشکستگی کرد و ملغی شد.

به گزارش ایسنا، شب گذشته با انتشار خبر اعلام ورشکستگی شرکت مسافرتی و هواپیمایی توماس کوک در انگلستان، واکنش‌های متعددی در فضای مجازی منتشر شد که به عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران، این اتفاق می‌تواند بسیاری از مسافران، گردشگران، مشتریان و تمام افرادی را که به نوعی از خدمات این شرکت بزرگ انگلیسی بهره می‌بردند، تهدید کند.

گزارش‌های منتشر شده از سوی منابع خبری نشان می‌دهد که این شرکت از سوی دولت انگلستان درخواست کمک کرده بود که دولت این کشور با وثیقه 250 هزار پوندی موافقت نکرد و این شرکت نیز اعلام ورشکستگی کرد. سهام توماس کوک از سال گذشته با تشدید بحران مالی در این شرکت به شدت افت کرد به گونه‌ای که بسیاری از فعالان بازار و معامله‌گران، سهام این بازار را بی‌ارزش نامیدند.

همچنین تحلیلگران بر این باورند که با اعلام ورشکستگی این شرکت، شغل 22 هزار نفر از کارمندان این شرکت به مخاطره خواهد افتاد که 9 هزار نفر از آنها جز کارمندان انگلیسی این شرکت به شمار می‌روند.

این شرکت که 178 سال قدمت و فعالیت داشته، بعد از مدت‌ها تلاش مداوم و پیگیری‌های بی‌وقفه مقامات و مسئولان توماس کوک برای جلوگیری از ورشکستگی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: مذاکرات نمایندگان دولت و بانک‌های انگلستان برای نجات این شرکت از ورشکستگی به نتیجه نرسید و متاسفانه تمامی فعالیت‌های این شرکت ملغی خواهند شد.

در حال حاضر بالغ بر 600 هزار نفر در جهان از مشتریان شرکت توماس کوک درحال سفر و استفاده از خدمات مسافرتی و هواپیمایی این شرکت هستند که به طور قطع برای آنها مشکل ایجاد شده و این مساله آنها را با سردرگمی مواجه خواهد کرد.

بر اساس گزارش CNN، پیتر فرانکهاوزر، مدیر ارشد اجرایی توماس کوک، در این خصوص از تمامی مسافران و مشتریان این شرکت عذرخواهی کرده و اعلام کرده است که دولت بریتانیا 44 فروند هواپیمای چارتری را مامور رسیدگی به مشتریان و مسافران این شرکت که هم اکنون در حال سفر هستند، کرده است و آنها نباید نگران بازگشت خود باشند. همچنین پول آن دسته از مسافرانی هم که به خریداری و تهیه بلیت هواپیما و هتل از طریق این شرکت اقدام کرده بودند، به طور کامل بازگردانده خواهد شد.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.