آمادگی 11 ایرلاین برای پروازهای اربعین+قیمت بلیت

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از آمادگی 11 شرکت هواپیمایی برای انجام پروازهای اربعین خبر داد و گفت: نرخ بلیت این پروازها از 20 تا 30 مهر ماه ثابت است و با گرانفروشان برخورد می‌شود.

مقصود اسعدی سامانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: قیمت پروازهای تهران - نجف و سایر فرودگاه‌های ایران به نجف و بغداد مشخص شده و همه ایرلاین‌ها موظف‌اند در بازه زمانی 20 تا 30 مهر ماه امسال که پروازهای اربعین انجام می‌شود، بلیت‌های خود را بر اساس این نرخ‌ها بفروشند.

وی با بیان این که مردم نباید  بلیت این پروازها را بالاتر از قیمت تعیین شده خریداری کنند افزود: نرخ تعیین شده برای پرواز رفت و برگشت تهران - نجف و تهران - بغداد دو میلیون و 200 هزار تومان در نظرگفته شده و قیمت بلیت یکطرفه آن نیز یک میلیون و 100 هزار تومان است. به غیر از فرودگاه مشهد سایر فرودگاه‌هایی که پرواز به نجف و بغداد داشته باشند باید براساس این نرخ بلیت خود را بفروشند.

او با اشاره به این که پیش از 20 مهر و پس از 30 مهر قیمت پرواز نجف و بغداد از نرخ ثابت تعیین شده خارج شده و تابع قیمت بازار خواهد بود گفت: در زمان تعیین شده قیمت بلیت مشهد - بغداد و مشهد - نجف باید دو میلیون و 800 هزار تومان باشد و قیمت بلیت یکسره آن یک میلیون و 400 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی خاطر نشان کرد: در سال گذشته حدود شش فرودگاه این پروازها را انجام می‌دادند که البته 67 درصد از پروازها از فرودگاه امام خمینی (ره)، 27 درصد از فرودگاه مشهد ، پنج درصد از فرودگاه اصفهان و چند پرواز محدود که تعداد آنها به حدود یک درصد می‌رسید از چند فرودگاه دیگر انجام می‌شد.

وی گفت: مردم می‌توانند پس از اعلام لیست برنامه شرکت‌های هواپیمایی برای انجام پروازهای اربعین از فرودگاه‌های آماده انجام این پروازها به نجف و بغداد استفاده کنند. ما به طور حتم با کسانی که در این بازه زمانی بلیتها را با نرخ گرانتر بفروشند برخورد می‌کنیم و از مردم هم می‌خواهیم که موارد گرانفروشی را به سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کنند تا با شرکت هواپیمایی یا آژانس مسافرتی مربوطه برخورد کنیم.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.