انجام نخستین پرواز مسافری فرودگاه پیام همزمان با تاسوعا

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد: با توجه به برگزاری جلسات متعدد، نخستین پرواز مسافری این فرودگاه، فردا همزمان با روز تاسوعا توسط شرکت هواپیمایی زاگرس، به مقصد مشهد آغاز می‌شود.

نادر ثناگو مطلق در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: پروازهای مسافری در استان البرز سر آغاز فصلی نو در حوزه حمل‌و نقل خواهد بود، در این زمینه بیش از 10 جلسه برگزار کرده‌ایم و موضوعاتی از جمله حضور ایرلاین‌ها، نوع و نحوه حضور نهادهای همکار استانی درباره خدمات شهری مانند تاکسیرانی، اتوبوس‌رانی، تبلیغات و ...مورد بررسی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه با چهار ایرلاین داخلی دیگر در حال مذاکره هستیم تا برای انجام پروازهای مسافری از طریق این فرودگاه خودشان را آماده کنند، افزود: تلاش ما برای انجام پروازها در نزدیکترین فرصت زمانی ممکن بود که  بر همین اساس نخستین پرواز فرودگاه بین‌المللی  پیام را شرکت هواپیمایی زاگرس از روز دوشنبه 18شهریور همزمان با تاسوعا حسینی  آغاز می‌کند به گونه‌ای که فردا (دوشنبه 18 شهریور ماه) ساعت 11 و 30 دقیقه صبح نخستین پرواز این ایرلاین داخلی با ظرفیت حدود 200 مسافر از مبدا مشهد مقدس فرود خواهد آمد و ساعت 14 همین روز نیز این فرودگاه را به سمت مشهد ترک خواهد کرد.

مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی پیام ادامه داد: پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس دو بار در هفته در روزهای دوشنبه و پنجشنبه به صورت رفت و برگشت انجام خواهد شد و ساعات پروازهای مسافری نیز بر طبق روال اعلام شده خواهد بود. به عبارت دیگر در این روزها پرواز ورودی از مشهد مقدس ساعت 11 و 30 دقیقه صبح در فرودگاه پیام فرود خواهد آمد و ساعت 14 همان روز استان البرز و این فرودگاه را به مقصد مشهد ترک خواهد کرد.

ثناگو فرصت ایجاد شده در استان البرز در زمینه پروازهای مسافری را یک مزیت در حوزه حمل و نقلی دانست و اعلام کرد : ترمینال پیام یک مسیر ورودی و خروجی برای البرز خواهد بود که ضروری است نهادهای  مرتبط نسبت به ایجاد فضای در شان این استان اقدامات جدی انجام دهند.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.